Transponowanie akordów

Strona przeznaczona jest dla tych, którzy nie radzą sobie z transponowaniem piosenek i doborem właściwych dla siebie akordów. Zasada działania aplikacji jest bardzo prosta. W polu tekstowym wystarczy wpisać akordy oddzielone spacjami. Przykład poprawnie wprowadzonych akordów pokazany jest poniżej:

C F7+ C/G A7 d7 G7

Po wprowadzeniu akordów wystarczy kliknąć w jedną z cyfr poniżej. Od lewej mamy kolejno -6, które obniża tonację o sześć półtonów, -5 obniżające tonację o pięć półtonów i tak kolejno, aż do +5, podwyższającego tonację o pięć półtonów. Jeżeli podczas transponowania pojawi się znak ?, sprawdź, czy akord został wpisany poprawnie. Jeżeli mimo tego jesteś pewna/pewien, że akord jest właściwy - zgłoś go do redakcji korzystając z formularza kontaktowego. Akord w niedługim czasie zostanie dodany do bazy i kolejne transponowania tego akordu będą już wykonywane poprawnie.


Wprowadź akordy do transponowania:


Transponuj-6  -5  -4  -3  -2  -1  0  +1  +2  +3  +4  +5
facebook

Szukaj z google:

Na skróty:

TransponowaniePrzetransponuj akordy do dowolnej tonacji: Transponowanie akordów
Wyszukiwanie akorduZnajdź nazwę akordu na podstawie dźwięków składowych: Wyszukiwanie akordów
Generowanie akordu MIDIWygeneruj dźwięk/akord midi na podstawie wybranych klawiszy fortepianu: Generowanie dźwięków/akordów MIDI
Test słuchuZbadaj swój słuch w zakresie rozpoznawania różnic częstotliwości lub sprawdź zdolność słyszenia wysokich częstotliwości.
Napisz wiadomośćPytania, zgłoszenia związane z prawami autorskimi (blokowanie i udostępnianie pełnych tektów): Formularz kontaktowy
Zespoły naszych użytkownikówZobacz zespoły naszych użytkowników lub dodaj swój: Zespoły naszych użytkowników
InformacjaZobacz piosenki oczekujące na akceptację: Poczekalnia
InformacjaZapoznaj się z polityką prywatności na stronie: Polityka prywatności

Reklama:

Aby umieścić reklamę na stronie CDur.pl skontaktuj się z redakcją korzystając z formularza

PDProgs 2010
CDur.pl - Chwyty na gitarę, akordy na keyboard.